Beroep tegen onthouding van promotie. Terugplaatsing van docent LD naar docent LC mocht, omdat de werknemer niet voldeed aan de functievereisten docent LD.
Samenvatting
Situatie
De werknemer is per 1 augustus 2015 benoemd in een LD-functie waarbij gehandeld is als ware sprake van een benoeming in het kader van het entreerecht. Nadat de werknemer volgens de werkgever niet voldeed aan de vereisten voor de functie is hij teruggeplaatst in LC.
Uitspraak van de Commissie
Het beroep is ongegrond.
Toelichting
Het besluit om de werknemer al dan niet terug te plaatsen in de oude functie behoort tot de discretionaire bevoegdheid van de werkgever. Het bleek dat de werknemer niet de inspirator en de voortrekker/initiator was die de werkgever verwachtte van een LD-docent. Ook kon hij weinig flexibel overkomen. De werknemer heeft slechts in algemene bewoordingen aangegeven op de goede weg te zijn. Dat is onvoldoende om de beoordeling door de werkgever te weerleggen.
Trefwoorden
promotie (onthouding van)
Organisatie
Zaakbehandeling
Contact
Inschrijven nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van de laatste uitspraken en adviezen van de commissies van Onderwijsgeschillen
Trefwoorden
promotie (onthouding van)