Bezwaar tegen indeling in de generieke functie Onderwijsassistent (schaal 5) ongegrond omdat de opgedragen werkzaamheden niet veranderen.
Samenvatting
Situatie
In het nieuwe functiebouwwerk van de werkgever wordt uitgegaan van generieke functies. De werknemer is het ermee oneens dat hij daardoor een algemeen onderwijsassistent wordt.
Uitspraak van de Commissie.
Het bezwaar is ongegrond.
Toelichting
De werkgever heeft met de actualisatie van het functiebouwwerk en de functie van bezwaarde zijn onderwijsorganisatie beter willen laten aansluiten op de dagelijkse praktijk. Die bevoegdheid komt de werkgever toe.
De nieuwe functiebeschrijving is voldoende concreet, geeft een duidelijk beeld van de mogelijke werkzaamheden voor de werknemer en is passend voor hem. Een generieke functiebeschrijving betekent niet dat de functiehouder alle taken daarvan moet uitvoeren. Dat blijft onderwerp van overleg en afstemming met de werkgever.
Trefwoorden
functiewaardering
Organisatie
Zaakbehandeling
Contact
Inschrijven nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van de laatste uitspraken en adviezen van de commissies van Onderwijsgeschillen
Trefwoorden
functiewaardering