Bezwaar tegen indeling in functie Docent LB gegrond. De werkgever heeft de functie niet beschreven en gewaardeerd op basis van FUWA-MBO.
Samenvatting
Situatie
Een werknemer maakt bezwaar tegen haar indeling in de functie Docent LB. Zij vindt dat haar werkzaamheden passen in de functie Docent LC. De werkgever heeft de functie beschreven en gewaardeerd op basis van de Hay-methode. De werkgever ontwikkelt op dit moment wel een nieuw functiehuis, waarbij de functies op grond van FUWA-MBO gewaardeerd zullen zijn.
Uitspraak van de Commissie
Het bezwaar is gegrond.
Toelichting
De werkgever heeft de werkzaamheden van bezwaarde niet gewaardeerd op basis van het systeem FUWA-MBO, zoals de cao mbo voorschrijft. Daarom zijn de beschrijving en waardering van de functie van bezwaarde ongeldig.
Trefwoorden
functiewaardering
Organisatie
Zaakbehandeling
Contact
Inschrijven nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van de laatste uitspraken en adviezen van de commissies van Onderwijsgeschillen
Trefwoorden
functiewaardering